WoW! „Wizz Air“ pigūs bilietai į Eindhoveną, Nyderlandai iš Kauno – tik 20 EUR į abi puses!

Atsirado galimybė vos už 20 EUR apsilankyti didžiausiame mieste Olandijos pietuose – Eindhovene. Iš Kauno dabar nuvykti paviešėti į Olandiją galima vos už 20 EUR sumą! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Eindhovenas – išskirtinis ir modernus miestas, įsikūręs Nyderlandų pietuose. Ne be reikalo miestas laikomas dizaino ir technologijų simboliu: vaikščiojant po miestą galima išvysti nemažai neišdildomą įspūdį keliančių futuristinės šiuolaikinės architektūros pastatų, čia daug laboratorijų, vystomi moksliniai tyrimai ir technologijos. Prie miesto istorijos galima prisiliesti apsilankius miesto centre esančiame Vilos parke, kur galima išvysti išlikusių amatininkų ir pramonininkų vilų ir dvarų. Mieste siūloma ir kitokių pramogų: čia daug kavinių, barų ir klubų. Pačiame miesto centre yra Turgaus aikštė, kurią supa tik pėstiesiems skirtos gatvelės. Šiose gatvelėse gausu nedidelių parduotuvėlių, barų ir kavinių, todėl čia niekad netyla jaukus šurmulys. Miestui nestinga išpuoselėtos gamtinės aplinkos – šalia miesto teka Dommel upė, greta jos įrengta daug pėsčiųjų takų, poilsio zonų, visur žydi gėlės, mieste daugybė parkų.
Vienas muziejų, kurį svečiuojantis Eindhovene būtina aplankyti, yra „Philips“ lempučių fabrikas-muziejus, kuriame dirba didelė dalis miesto gyventojų. „Philips“ koncernas mieste įkurtas dar XIX a. pabaigoje, o dabar jungia net 60 šalių. Miesto lankytojai gamykloje gali išvysti, kaip gaminamos elektros lemputės, ir sužinoti, kaip vystėsi įmonė ir lempučių gamyba.Pigių bilietų į Eindhoveną datos: 2018 metų balandis-gegužė (tėra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Eindhovenas-Kaunas (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „Wizz Air“ svetainėje adresu: http://www.wizzair.com/. Pigūs skrydžiai į Eindhoveną dabar kainuoja nuo 19,98 EUR už kelionę į abi puses. Tiesa, tokia kaina gali mėgautis tik priveligijuoti WDC nariai. Neturintys WDC narystės keliautojai už bilietus į vieną pusę turės mokėti ~10 EUR brangiau. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys „Wizz Air“ svetainėje čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „Wizz Air“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame netoli nuo Eindhoveno oro uosto esančio 3* „Campanile Hotel & Restaurant Eindhoven“ viešbučio nuomos variantą, kuriame 4 nakvynės atsieitų vos 206 EUR arba 51,50 EUR/para dviems žmonėms. Viešbutyje įrengtas restoranas su terasa ir garsui nepralaidūs kambariai, kuriuose veikia nemokamas belaidis internetas. Booking.com svetainėje lankytojai viešbutį vertinama net 7,5 balo! Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir lietuvišku aprašymu:
Campanile
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Olandijoje. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

5 thoughts on “WoW! „Wizz Air“ pigūs bilietai į Eindhoveną, Nyderlandai iš Kauno – tik 20 EUR į abi puses!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.