Super! Pigūs bilietai iš Oslo į Majamį, JAV – vos nuo 247 EUR!

Skubame pasidalinti gera naujiena – atsirado LABAI pigių bilietų iš Norvegijos sostinės Oslo į blizgančia nuodėmingų pramogų sostinę – Majamį! Pigiausių bilietų kaina prasideda vos nuo 247 EUR, o didelis datų pasirinkimas leis kiekvienam norinčiam susidėlioti ilgesnę ar trumpesnę kelionę į garsųjį Floridos didmiestį. Šią puikią galimybę mums suteikia didžiausia oro vežėja Portugalijoje – „TAP Portugal“. Visi skrydžiai vykdomi per Lisaboną, o į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas iki 23 kg sveriantis bagažas. Oslą iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima pasiekti tiesioginiais „RyanAir“ skrydžiais.
Ma­ja­mis pir­miau­siai gar­sė­ja ge­ru oru, pa­lmė­mis, nesibaigiančiais pa­plū­di­miais ir begaline prabanga. Milijoniniai namai su privačiais teniso kortais ir milžiniškais baseinais, kurių kiemuose stovi naujutėliai „Aston Martin“, „Rolls Royce“, ir „Lamborghini“ – čia jokia egzotika, o prabangūs naktiniai klubai lenkia Vakarų Holivudą ir Niujorką. Viso pasaulio pramogų ir kino žvaigždės mielai leidžia laiką šiame Lotynų Amerikos dvasia alsuojančiame didmiestyje. Nuo vienos didžiausių Holivudo išpuikėlių Jennifer Lopez iki rusų popmuzikos legendos Alos Pugačiovos bei jos dukters Kristinos Orbakaitės – Majamyje knibžda žvaigždžių, panorusių atsikvėpti nuo streso nepriekaištinguose paplūdimiuose bei pasislėpti nuo smalsių akių kruopščiai išpuoselėtuose soduose ir palmių giraitėse.
Ar žinote, kad viename garsiausių pasaulio kurortų – Majamyje, žmonių gyvena net mažiau nei Vilniuje – ~400 tūkst. Visgi, naivu būtų tikėtis, kad atvykę čia galėsite mėgautis laukiniais paplūdimiais. Šie – vieni geriausių Jungtinėse Amerikos valstijose, tad į saulėtame Floridos pusiasalyje įsikūrusį miestą kas dieną traukia tūkstančiai poilsiautojų. Miesto pravardė, Stebuklingasis Miestas, atėjo nuo jo spartaus augimo. Majamis pasižymi tropiniu musoniniu klimatu, kai karštos, drėgnos vasaros ir šiltos, trumpos, drėgnos žiemos. Jūros lygis, atstumas nuo Vėžio atogrąžos taip pat formuoja miesto klimatą. Drėgnasis sezonas prasideda gegužę ir baigiasi spalio viduryje.
Primename, kad turistams iš Lietuvos – JAV duris atviros ir atvykimo vizos nereikia. Tačiau, privalu žinoti, kad prieš keliaujant būtina gauti laikinąjį kelionės leidimą ESTA (Electronic System Travel Authorization).Pigių bilietų į Majamį laikotarpis: 2017 metų lapkritis-2018 metų gegužė (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Oslas-Lisabona-Majamis-Lisabona-Oslas
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Oslą į Majamį su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame 5 naktų 3* „Habitat Residence Apartment Hotel“ viešbučio variantą pačiame Majamio centre, vos 15 min kelio nuo garsiojo Miami Beach, kurio įvertinimas Booking.com svetainėje siekia net 7,7 balo! Viešbutyje yra baseinas, treniruoklių salė bei barbekiu kiemelis, o 5 naktų viešnagė triviečiame kambaryje kainuoja tik 539 EUR arba 107,80 EUR/para trims žmonėms. Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir lietuvišku aprašymu:
Habitat_Residence
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Majamyje ar jo apylinkėse. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.