Super Hitas! „Wizz Air“ pigūs bilietai į Londoną iš Vilniaus – tik 20 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie atsiradusius labai pigius bilietus iš Vilniaus į Londoną – vieną didžiausių pasaulio miestų, garsėjantį išdidžiais Parlamento rūmais, Big Ben‘u, pakeliamuoju Tauerio tiltu, įspūdingais muziejais, raudonais autobusais bei telefonų būdelėmis. Įspūdinga istorija ir giliomis tradicijomis pasižyminti Didžiosios Britanijos sostinė dabar pulsuoja greitu gyvenimo tempu, niekad nemiegančiu miesto centru, perpildytais barais ir klubais ir, žinoma, įvairiausių kultūrų žmonėmis. Atvykus į Londoną patariama nesnausti nė sekundės, o iškart pasinerti į šio niekad nemiegančio miesto gyvenimo ritmą: ar tai būtų klasikinių vietų lankymas, pasilinksminimas tradiciniuose britiškuose pub‘uose, o gal tiesiog klaidžiojimas nežinomomis gatvėmis. Pigiausi bilietai dabar kainuoja vos nuo 9,99 EUR už kelionę į vieną pusę! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Ar įmanoma įsivaizduoti Londoną, be karališkos šeimos, be savo tradicijų? Bet kurioje pasaulio šalyje praeitis nėra tokia svarbi net kasdieniniame gyvenime kaip Bekingamo rūmuose. “Tik nepanaikinkit monarchijos” – ištrūksta ne vienam užsieniečiui, dalyvaujančiam iškilmingame kariniame parade. Neišdildomus atsiminimus palieka juodos žvilgančios lokiukų kepurės, besišypsanti karalienė, Londono dviaukščiai autobusai, Big Beno laikrodis ir gotikiniai fasadai. Jei kas nors nori pajusti tikrą anglišką dvasią, tereikia viename iš prašmatnių viešbučių ar restoranų išgerti arbatos. ”Arbata – tai vaistas nuo liūdesio” – tikina anglai. O gal kas norėtų bare pabandyti išgerti pusę kvortos alaus?Pigių bilietų į Londoną datos: 2018 metų gegužė-birželis (datų pasirinkimas nėra labai didelis)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Londonas-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „Wizz Air“ svetainėje: http://www.wizzair.com/. Pigūs skrydžiai į Londoną dabar kainuoja nuo 9,99 EUR į vieną pusę. Tiesa, tokia kaina gali mėgautis tik priveligijuoti WDC nariai. Neturintys narystės keliautojai už bilietus į vieną pusę turės mokėti ~5-10 EUR brangiau. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys „Wizz Air“ svetainėje čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „Wizz Air“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame pačiame Londono centre su netoliese esančiu metro sustojimu 3* „Best Western London Peckham Hotel“ viešbučio nuomos variantą, kuriame 3 nakvynės atsieitų vos 153,00 EUR arba 51,00 EUR/para dviems žmonėms. Booking.com svetainėje lankytojai viešbutį vertina net 6,9 balo! Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir lietuvišku aprašymu:
Peckham
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Londone ar jo apylinkėse. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

One thought on “Super Hitas! „Wizz Air“ pigūs bilietai į Londoną iš Vilniaus – tik 20 EUR į abi puses!

  • 2017-09-09 at 11:14
    Permalink

    Sveiki, Ieškau lapkričio 1-4 skrydžio, bet nelabai pavyksta rasti tokiomis kainomis? Ar man reikia tapti kažkokiu nariu?

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.