Super hitas! „RyanAir“ pigūs bilietai iš Varšuvos į Briuselį, Belgija – nuo 4 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie rekordiškai pigius bilietus iš Varšuvos į Briuselį, per 1450 kilometrų nuo Lietuvos nutolusį didžiausią Belgijos miestą ir jos sostinę. Taipogi Briuselis yra faktiška Europos Sąjungos sostinė, kadangi čia įsikūrę daugybė jos institucijų. Briuselio senamiestis – romantiškas, žavus, svajingas, su persipinančia įvairių laikotarpių architektūra, jaukiomis kavinėmis ir pub’ais, daugybe besišypsančių, atsipalaidavusių vietinių bei svetimšalių. Bet kuriuo paros laiku ir bet kokiomis oro sąlygomis čia tenka sutikti daugybę lagaminus tempiančių, stumiančių ar besinešančių žmonių, tarsi visi nuolat kažkur keliautų. Na, turint omenyje kiek Briuselyje yra įvairių tarptautinių institucijų, šio miesto gyvenimas ant lagaminų turbūt neturėtų stebinti. Pigiausi bilietai dabar kainuoja vos 18 PLN (apie 4 EUR) už kelionę į abi puses! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Kelionę tektų pradėti ir baigti Varšuvoje, į kurią iš Lietuvos didžiųjų miestų galima pigiai ir patogiai nuvykti pigiais tarptautinių maršrutų autobusais, kurių bilietų kaina akcijų metu prasideda vos nuo 3-5 EUR už kelionę į vieną pusę!
Briuselio senamiesčio širdis – nuostabaus grožio XVII amžiaus Didžioji aikštė su gotikine rotuše, aplipdyta šimtais skulptūrėlių; įmantrūs barokiniai viduramžių pirklių pastatai, kurių sienas puošia tikras auksas. Nepamirštamą įspūdį palieka fragmatiškoji turgavietė, Karališkasis namas, Teisingumo rūmai, Gildijos namai, garsusis Atomiumas, pastatytas EXPO 58 parodai, bei kiekvieną prajuokinanti bronzinė besišlapinančio nuogo berniuko skulptūrėlė, kuri pasakoja bandymą neįprastu būdų užgesinti miesto gaisrą.
Pigių bilietų į Briuselį datos: 2016 metų lapkritis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Briuselis-Varšuva (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/. Pigūs skrydžiai į Briuselį dabar kainuoja vos nuo 18 PLN arba 4 EUR už kelionę į abi puses. Datų pasirinkimas tikrai nemažas (tiesa, savaitgaliais bilietai yra brangesni). Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
kielc5
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada neesate pirkę bilietų per „RyanAir“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame 7 naktų pačiame Briuselio centre esančio 1* „Hotel Galia“ viešbučio variantą, kuris Booking.com svetainėje vertinamas net 7,2 balo! Dviviečio kambario nuoma šiame viešbutyje savaitei laiko kainuoja tik 440,00 EUR arba vos 62,86 EUR/para dviems žmonėms. Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir lietuvišku aprašymu:
Galia
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Briuselyje. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.