Super hitas! Pigūs bilietai į Braziliją – tik nuo 286 EUR į abi puses!

Viena akcija į Braziliją baigėsi, atsirado kita. Gal šiek tiek brangesnė nei pirmoji, bet kaina bet kokiu atveju – super. Taigi, skrydžiai iš Prahos iki Rio de Žaneiro arba San Paulo su grįžimu atgal į Berlyną dabar tekainuoja vos 286 EUR!!! Ir čia su registruotu bagažu, maitinimu ir gėrimais lėktuve. Skrydžiai į Kanarų salas panašiai kainuoja, kiek dabar kainuoja skrydis į vieną įspūdingiausių šalių pasaulyje! Susidomėjusiems reikėtu nedelsti – kaip parodė ankstesnės (ir šiandieninė) akcijos į Pietų Ameriką, tokie pigūs bilietai būna labai greitai išgraibstomi.
Tokią nerealią kainą siūlo AlItalia – didžiausia Italijos oro linijų bendrovė. Kelionę reikėtų pradėti Prahoje, kuri patogiai iš paprastai gali būti pasiekiami iš Lietuvos autobusu. Kadangi skrydžiai vykdomi su AlItalia lėktuvais, tiek į priekį, tiek atgal kelionė būtų vykdoma per Romą. Grįžtama – į Vokietijos sostinę Berlyną, iš kurio kasdien kelis kartus per dieną kursuoja autobusai į Kauną ir Vilnių. Maža to, už šiek tiek didesnę sumą galima startuoti arba grįžti ir iš Varšuvos!!!
Kas tai yra Brazilija? Pirmosios asociacijos: tropinės džiunglės, Rio de Žaneiro šėlstantis karnavalas, futbolo pergalės, stipri kava ir sambos garsai, aidintys saulės nubučiuotuose paplūdimiuose… Visa tai tiesa. Tačiau Brazilija turi daug daugiau! Tai didžiulių kontrastų didžiulė šalis – pirmapradžio tropinio rojaus prieglobstis, megapolių ūžesio prisotinta atmosfera, sunkiai įsivaizduojama prabanga ir dar sunkiau suvokiamas skurdas greta. Nuo pat XVa., kuomet portugalai pasiekė šalies krantus, Brazilija intriguoja ir magiška trauka vilioja keliautojus iš viso pasaulio, kaitina fantaziją ir žavi plačiausiu potyrių spektru.
Pigių bilietų laikotarpis: 2016 metų kovas – 2016 metų gegužė
Skrydžių segmentai: Praha – Roma – San Paulas arba Rio de Žaneiras – Roma – Berlynas
Pigiausius bilietus galite įsigyti vokiškoje Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą arba šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Praha-San Paulas/Rio de Žaneiras-Berlynas su nustatytomis datomis, kurias galima lengvai keisti. Kaip jau minėjome, už ~50 EUR didesnę sumą galima startuoti arba grįžti ir į Varšuvą. Skrydžių rezervacijos pavyzdžiai:
Guign1
Guign2
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Lietuvos per Prahą ar Varšuvą į Braziliją su grįžimu atgal per Berlyną į Lietuvą! 🙂
Jei turite klausimų – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Juo labiau, kad Brazilijoje tekę kelis kartus jau ir pabuvoti, tai patarimų dėl šios šalies tikrai galime suteikti 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.