„RyanAir“ tiesioginiai skrydžiai į Alikantę, Ispanija, iš Kauno – tik 63,50 EUR į abi puses!

Aptikome pigius bilietus iš Kauno nuvykti apsilankyti Alikantėje – ispaniškoje atostogų oazėje! Gardaus maisto restoranai, balto smėlio paplūdimiai, švelnus klimatas, naktinės fiestos ir puikus gamtovaizdis – įsimintinos kelionės receptas. Pirmasis, išties džiuginantis ingridientas – oro uostas, įsikūręs vos už 10 kilometrų nuo Alikantės centro. Šis patogumas Jums leis pigiai ir greitai atvykti bei nedelsiant įsisukti į neblėstantį miesto šurmulį. Pigiausi bilietai už kelionę į abi puses dabar kainuoja vos nuo 63,50 EUR! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Alikantė – vartai į saulėtąją Kosta Blankos pakrantę. Dailūs smėlėti paplūdimiai, žavios įlankėlės bei populiarūs kurortai vilioja turistus iš įvairių Europos kampelių, įskaitant ir Lietuvos. Taigi, jeigu planuojate kelionę – Alikantė galėtų būti ta kryptis, kur praleisite puikias atostogas. Nei vienam čia atvykusiam keliautojui nekils klausimas “ką veikti Alikantėje” bet kuriuo metų laiku. Su daug istorinių pastatų aplink visą miestą, Alikantė siūlo daugybę ekskursijų po lankomas vietas, nuo katedrų, pilių, muziejų iki bažnyčių. Išlikusi viduramžių Šv. Barboros pilis, rotušė su dvibokščiu fasadu (XVII–XVIII a.), Šv. Mykolo bažnyčia (XVII a.). Na ir žinoma puiki uosto teritorija. Šalia uosto driekiasi ilgos alėjos nuostabiems atpalaiduojantiems pasivaikščiojimams, kur galite pasimėgauti palmėmis ir švelniu klimatu.Pigių bilietų į Alikantę laikotarpis: 2017 metų lapkritis-gruodis (yra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Alikantė-Kaunas (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/. Pigūs skrydžiai į Alikantę dabar kainuoja nuo 63,39 EUR už kelionę į abi puses. Datų pasirinkimas nurodytam akcijiniam laikotarpiui nėra didelis, tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti avialinijų svetainėse). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame 5 naktų viešbučio variantą „Hotel Castilla Alicante“, kurio įvertinimas Booking.com svetainėje siekia net 7,9 balo! Prabangus atostogų viešbutis „Hotel Castilla Alicante“ su lauko baseinu yra vos 50 metrų nuo Alikantės San Juan paplūdimio. 5 naktų dviviečio kambario nuoma atsieina 212 EUR arba vos 42,40 EUR/para dviems žmonėms. Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir lietuvišku aprašymu:
Castilla
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Alikantėje. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

3 thoughts on “„RyanAir“ tiesioginiai skrydžiai į Alikantę, Ispanija, iš Kauno – tik 63,50 EUR į abi puses!

 • 2017-07-22 at 15:42
  Permalink

  Ką veikti lapkričio gruodžio mėnesiais? Nejuokinkit su savo “pigiais” skrydžiais

  Reply
  • 2017-07-22 at 15:49
   Permalink

   Sauliuk… Nusiramink, giliai pakvėpuok, jei nepadeda – išsiliek ten, kur reikia. Galvok pozityviai ir nebeerzins elementarūs dalykai. O jei nesusitvarkai su savimi – visuomet yra medikai, kurie pasiruošę tau padėti 🙂

   Reply
 • 2017-07-30 at 05:05
  Permalink

  Labas. Skaitau dažnai jūsų pasiūlymus. Ačiū už geras idėjas kelionėms.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *