Pigūs bilietai iš Vilniaus į Valensiją, Ispanija – vos nuo 59 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie pigius bilietus iš Vilniaus į Valensiją, per 2500 km nuo Lietuvos nutolusį trečiąjį pagal dydį Ispanijos miestą, paelijos tėvynę. Sukombinavus 4 skrydžius, iš Vilniaus į Valensiją galima nuvykti vos už 59 EUR bendrą bilietų sumą už kelionę į abi puses. Skrydžiai būtų vykdomi su persėdimais Milane, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Valensija – tai senas ir žaismingas Ispanijos miestas, žinomas dėl žymaus architekto Santiago Calatravos kūrinio – meno ir mokslo miestelio. Šis penkių statinių architektūros kompleksas – operos teatras, planetariumas, galerija, mokslo muziejus ir okeanografijos parkas po atviru dangumi – įkurdintas ant nusausintos Turijos upės dugno. Tai turbūt žymiausias ispanų moderniosios architektūros pavyzdys.
Nors Valensija yra prie jūros, neoficialiai kalbama, esą miestas nusigręžęs nuo jos: čia vykstantys renginiai ir pramogos dažniausiai nesusiję su jūra. Nors yra paplūdimių, jie – ne traukos objektas, dėl kurio turistui derėtų vykti į Valensiją.
Miestas gražus, žalias, turi jaukių parkų ir įspūdingų pastatų, tokių kaip Valensijos katedra, centrinio turgaus pastatas, kiti. Čia gausybė muziejų, bažnyčių, smalsu pasivaikščioti nusausintos Turijos upės vaga, tačiau bene maloniausia tiesiog sėdėti atsipalaidavus senamiesčio lauko kavinėse ir gurkšnojant kokį gėrimą stebėti kasdienį gyvenimą.
Valensijoje kursuoja patogūs autobusai ir metro. Tačiau pastaraisiais metais miestiečiai tiesiog pamišę dėl dviračių. Turistams irgi patogu pažinti miestą dviračiu, nes jų nuomos punktų daugiau nei du šimtai ir už 14 eurų gali išsinuomoti jį visai savaitei. Jei neplanuojate vykti į paplūdimius ar meno ir mokslo miestelį, svarbiausius traukos objektus nesunku apeiti pėsčiomis.
Pigių bilietų į Valensija laikotarpis: 2017 metų lapkritis (tėra dvi datos už šią sumą)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Milanas-Valensija-Milanas-VilniusSkrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvais per Milaną. Bilietus į kiekvieną skrydį galite įsigyti oficialioje pigių skrydžių bendrovės svetainėje: http://www.ryanair.com/. Bendra 4 skrydžių suma į Valensiją iš Vilniaus kainuoja vos 59 EUR! Rezervacijos pavyzdys pateiktas čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ ir „Wizz Air“ svetainėse). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame vos už 15 minučių kelio pėsčiomis nuo Valensijos senamiesčio esančio 3* „Expo Hotel Valencia“ viešbučio nuomos variantą, kuriame 4 nakvynės atsieitų vos 186,98 EUR arba 46,75 EUR/para dviems žmonėms. Ant viešbučio „Expo Hotel Valencia“ stogo įrengtas šiltuoju metų laiku veikiantis baseinas su terasa, iš kurios galima pasigėrėti Valensijos panorama. Viešbučio restorane „La Mandarina“ patiekiami Viduržemio jūros regiono valgiai bei tradicinė Valensijos paelja. Pasimėgauti gėrimais galėsite lauko terasoje arba stilingame bare su pianinu. Booking.com svetainėje lankytojai viešbutį vertina net 7,5 balo! Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir lietuvišku aprašymu:
expo_valencia
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Valensijoje. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.