Atpigo! Pigūs bilietai iš Vilniaus bei Kauno į Juodosios jūros perlu vadinamą Odesą – vos nuo 76 EUR į abi puses!

Atnaujinta! Didžiausias Ukrainoje oro pervežėjas aviakompanija „Tarptautinės Ukrainos oro linijos“ pasiūlė pigius bilietus iš Vilniaus bei Kauno į Odesą, ketvirtąjį pagal dydį Ukrainos miestą ir uostą, nutolusį nuo Lietuvos per 1050 km! Akcijinių bilietų kaina prasideda nuo 76 EUR už kelionę į abi puses. Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Pasiūlymas tampa dar puikesnis, kai matai daugybę kelionės variantų pagrindiniu atostogų metu Europoje – liepos-rugpjūčio mėnesiais. Tad mokantiems ir galintiems planuoti savo atostogas jau dabar, tai puiki proga pigiai ir patogiai apsilankyti legendinėje Odesoje, dažnai vadinamoje Juodosios jūros perlu!
Ode­sa, ket­vir­tas pa­gal dy­dį Ukrai­nos mies­tas, So­vie­tų Są­jun­gos lai­kais bu­vo iš­skir­ti­nis, vie­nas la­biau­siai ap­dai­nuo­tų, ži­no­mu­mu nu­si­lei­do tik Mask­vai ar Sankt Pe­ter­bur­gui. Tuo­met svar­biau­sias uos­ta­mies­tis gar­sė­jo dau­gia­tau­tiš­ku­mu, lais­va dva­sia, links­my­bė­mis ir sa­vi­ta au­ra. Sa­vo na­mais ją lai­kė dau­gy­bė žy­mių to me­to ar­tis­tų, me­ni­nin­kų, jū­ri­nin­kų ir šiaip lais­ves­nį gy­ve­ni­mą mėgs­tan­čių pi­lie­čių. Mies­tas gar­sė­jo ir sa­vo sa­na­to­ri­jo­mis, poil­sio na­mais, to­dėl šil­tuo­ju se­zo­nu į Ode­są trau­kė mi­nios tu­ris­tų, ne­pa­liau­ja­mai ko­vo­jan­čių dėl vie­tų ne tik viešbučiuo­se ar res­to­ra­nuo­se, bet ir pa­plū­di­miuo­se. Leng­vai pa­teik­ti į šį pres­ti­ži­nį kurortą galėjo tik no­menklatūros darbuotojai ir jų šeimų nariai.
Dabar į Odesą nuvykti gali kiekvienas norintis. Odesa turi virš milijono gyventojų, tačiau pagal jausmą tai yra pats mažiausias milijoninis miestas, kuriame teko būti. Miestas neturi nei kamščių, nei matomų didelių daugiabučių, kuriame spaustųsi gyventojų masės. Mies­to cen­tras – ga­na kom­pak­tiš­kas, to­dėl ne­sun­ku jį apei­ti pės­čio­mis. Ta­čiau daug rei­ka­lin­gų ar lan­ky­ti­nų ob­jek­tų, tar­kim, pa­plū­di­miai, Šev­čen­kos par­kas ar ge­le­žin­ke­lio sto­tis, ge­ro­kai nu­to­lę nuo cen­tro ir juos pa­siek­ti lengviausia vie­šuo­ju trans­por­tu. Jis Ode­so­je la­bai pi­gus. Va­žia­vi­mo tramvajumi ar tro­lei­bu­su bi­lie­tas kai­nuo­ja keliolika euro cen­tų. Vyks­tan­tie­siems į Ode­są va­sa­rą, be abe­jo, svar­biau­sia yra Juo­do­sios jū­ros pa­kran­tė. Jos vi­sa te­ri­to­ri­ja, iš­sky­rus uos­tą, yra pa­plū­di­mių zo­na. Po­pu­lia­riau­sias plia­žas – Ar­ka­di­ja. Ja­me gau­su ka­vi­nių, res­to­ra­nų, ba­rų, nak­ti­nių klu­bų, ki­tų pra­mo­gų poil­siau­to­jams. Šia­me pa­plū­di­my­je ver­da ir nak­ti­nis gy­ve­ni­mas. Ar­ka­di­ja yra mies­to pa­kraš­ty­je, ge­ro­kai nu­to­lu­si nuo cen­tro, ta­čiau pa­sie­kia­ma vie­šuo­ju mies­to trans­por­tu. Ar­čiau­siai mies­to cen­tro drie­kia­si Lan­že­ro­no pa­plū­di­mys. Į jį ve­da ta­kas per seniau­sią ir di­džiau­sią Šev­čen­kos par­ką. Čia sto­vi ga­lin­gas obe­lis­kas An­tro­jo pa­sau­li­nio ka­ro au­koms at­min­ti. Pa­plū­di­my­je įkur­din­tas ir delfi­na­riu­mas. Del­fi­nų šou ga­li­ma ste­bė­ti už de­šimt eu­rų. Taipogi Odesoje daug privačių paplūdimio zonų, kuriose komforto lygis maksimaliai priartėja prie geriausių vakarietiškų Viduržiemio jūros poilsio zonų (straipsnio nuotraukoje – Odesos privatus pliažas “Ibiza” su baseinu ant jūros kranto).
Kadangi grivina euro atžvilgiu per metus neteko 75% vertės, kainos Odesoje – labai žemos. Vietinio alaus bokalas gali kainuoti 15-20 grivinų, pietūs restorane 100 grivinų (paprastam skaičiavimui 1 euras atitinka 27 grivinas), o už 4* viešbutį miesto centre galite tikėtis mokėti 30-40 EUR už naktį. Poilsiauti pigiau nei vasarą Palangoje – tikrai galima. Odesa absoliučiai grynųjų šalis – net už viešbutį nepavyks atsiskaityti mokėjimo kortele. Prabangiausiuose Odesos naktiniuose klubuose populiariausi alkoholiniai kokteiliai kainuoja ne daugiau 2 EUR. Naktiniuose klubuose vakarėliai pribloškia kokybe. Dėl tikro ukrainietiško nuoširdumo ir atsidavimo klubų įrengimui bei vakarėlių organizavimui, tokio naktinio gyvenimo kaip Odesoje neteko matyti niekur. Naktinis gyvenimas šiai dienai yra vienas pagrindinių argumentų, dėl kurio verta apsilankyti ir praleisti bent jau savaitgalį Odesoje.
Pigių skrydžių į Odesą datos: 2017 metų liepa-rugpjūtis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius/Kaunas-Odesa-Vilnius/Kaunas (tiesioginiai skrydžiai)
Nusipirkti bilietus bei peržvelgti pigių skrydžių kalendorių galite „Tarptautinių Ukrainos oro linijų“ oficialioje svetainėje – spausti čia. Kiek pigiau bilietus galima įsigyti Momondo svetainėje. Paspaudus šią nuorodą atsidarys iškart suvesti skrydžiai Kaunas-Odesa-Kaunas parinktomis datomis, kurias, esant norui, galite keisti. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Uždarius Vilniaus oro uostą, liepos ir rugpjūčio mėnesiais į Odesą galima nuvykti ir iš Kauno! Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus į šį Juodosios jūros kurortą! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

24 thoughts on “Atpigo! Pigūs bilietai iš Vilniaus bei Kauno į Juodosios jūros perlu vadinamą Odesą – vos nuo 76 EUR į abi puses!

 • 2017-06-09 at 00:45
  Permalink

  na siek tiek perlenkta del kokteiliu uz 2 eur “prabangiausiuose klubuose”. Ne siek tiek, o kelis kartus perlenkta. Ten jie prisitaike prie turistu (prabangiausiu klubai) ir lupa daug kartu daugiau uz kokteili nei 2 eur.
  Cia siaip, kad suduzusiu vilciu nebutu kazkam paskaicius 🙂

  Reply
 • 2017-06-28 at 17:22
  Permalink

  Paemiau bilietu, dekui uz atnaujinima.

  Tik tas 76eur netikslus, nes paspaudus i tickets.ee (tickets.lt) nors ir ismeta ta kaina, bet mokejimo lange dar mazdaug keliolika euru prisideda. Pats emiau kiek kitom dienom tai 83eur momondo rode per tickets.eu, bet jau mokejimo lange jie tapo 97 eur.

  Cia ne tik tickets.ee, bet ir kai kurie kiti bookingo saitai turi tokia apgavyste del ko momondo ismeta neretai mazesnes kainas nei is tiesu 🙂

  ps: del kokteiliu gal kiek per griezatai pasisakiau, realiai uz kokius 2.5 eur jau normalesniame klube galima paimt pigiausia kokteili. Bet jau tie normalesni tai apie 5 eur eina.

  Reply
  • 2017-06-28 at 20:45
   Permalink

   Nereikia kaltinti tickets.ee, jei neturite Visa Credit kortelės, nes su ja perkant – bilietai nepabrangsta nei euru 🙂

   Reply
   • 2017-06-29 at 01:21
    Permalink

    Na va, nezinojau. O siaip uzknisa, vienur va su visa credit nepabrangsta, kitur su mastercard debit, kitur dar su kazkuo 😀
    Toks vaizdas, kad specialiai uzdeda kokia viena, kad galetu mazas kainas rodyt, o kitom brangiau.
    “Geriausi” atvejai kai buna pasidare, kad nepabrangsta tik su kazkokia mazai zinoma ir niekieno neturima kortele nepabrangsta 😀

    Reply
    • 2017-06-29 at 06:54
     Permalink

     Tas tiesa. Čia ir yra toks pusiau žaidimas – kartais apsimoka pasirinkti brangesnius bilietus, bet kad perkant per brangesnę agentūrą atitiktų turima kortelė ir neprisidėtų jos administravimo mokestis 🙂 Bet kad ir kaip ten bebūtų, 99% atvejų per Momondo vis vien pirkti pigiau, nei tiesiai iš avialinijų 🙂

     Reply
  • 2017-06-28 at 21:36
   Permalink

   ar jum bilietus atsiunte? mes siandien irginusipirkome vakare bet dar negavom.

   Reply
   • 2017-06-29 at 01:20
    Permalink

    kolkas neatsiunte bilietu, rase apie 3 val laikas, bet pirkta 17 val, dabar 2 nakties, bilietu dar nera. Bet nesijaudinu kazkaip 🙂

    Reply
 • 2017-06-28 at 19:15
  Permalink

  Ka tik gryzom is Odesos, pailsejom puikiai ir laaaabai pigiai;-)

  Reply
  • 2017-06-28 at 20:45
   Permalink

   O gal kainomis pasidalinsite? Kokios ten nakvynės, pramogų, maisto kainos?

   Reply
   • 2017-06-29 at 15:19
    Permalink

    Emem viesbuti be maitinimo 8naktys dviem su naktiniu prisirrgistravimu-208€, bet viesbutis patogus,kondicio ierius, seifas, atskiras iejimas, jura 2min kelio, uz kampo autobusu ir tramvaju stoteles.
    Mieste pavagydavom su sriubom ir antrais patiekalais bei megstamu mohito iki 10-11€ dviem, geram restorane vakarojom su steikais, sriuba, desertais, kokteiliais, tilpom i 28€:-) Cigaretes po 1€, nors nerukom bet gera lauktuve buvo:-) I opera uz du bilietus lozeje uz du sumokejom 7,60€. Ir pan….

    Reply
    • 2017-06-29 at 19:21
     Permalink

     O kaip lt muitine, tikrino keleivius? Sakykim jei desimt bloku cigaru isimesciau nebijot, kad tikrins?

     Reply
     • 2017-06-30 at 13:40
      Permalink

      Tikrina visus, parsivezem po 10 pakeliu cigareciu, tik ne bloke o palaidus, 1 i liemenes kosene isidejau, 2 i rankinuka ir likusius rankiniam bagaze. Niekam neuzkliuvom:-)

    • 2017-06-30 at 16:48
     Permalink

     Pasitikslinu – kiekvieno be isimties keleivio tases atidarinejo ir ziurejo ar nera kazko per daug privezta?

     Reply
     • 2017-06-30 at 18:00
      Permalink

      Buvo kam darinejo, buvo kam ne, bet manau rentgenu mato kiek ir ko vezi, labai neprislepsi manau….
      Mes emem 10pakeliu, tai vaziavom namo ramus:-)

    • 2017-06-30 at 19:47
     Permalink

     Na rankinio bagazo tai lyg rentgenu nesviecia 🙂
     Butu idomu isgirst kitu patirtis skrendant is ukrainos tasiu tikrinimo klausimais

     Reply
  • 2017-06-28 at 21:33
   Permalink

   keliausime liepos pabaigoje, gal galite pasakyti kur apsistojote?

   Reply
   • 2017-06-29 at 15:22
    Permalink

    https://www.booking.com/hotel/ua/gaudi-stylish.lt.html
    Likom patenkinti aptarnavimu, labai malonus personalas, paslaugus… Rekomenduoju jei tinka vieta ir tai kd jie neteikia maitinimo. Beje aplink vos pora metru pilna “larioku” su greitu maitinimu-kebabai, saslykao, lavasai,koldunai ir t.t.

    Reply
    • 2017-06-30 at 00:07
     Permalink

     Bet viešbučio vis vien nerezervavote per mūsų Booking.com nuorodą, nors to prašome po kiekvienu post’u 🙁

     Reply
     • 2017-06-30 at 13:39
      Permalink

      Per booking rezervavome…

     • 2017-06-30 at 18:14
      Permalink

      Tai taip, bet kodel ne per musu nuoroda, kuria keliame i kiekviena naujiena?

 • 2017-06-29 at 13:58
  Permalink

  Na dabar jau pradejau nerimauti, nes bilietu neatsiunte jau praejus 21 valandai (nors rase apie 3 val uztrunka)

  Reply
 • 2017-06-29 at 21:38
  Permalink

  Setone, ar pradet nerimaut, kad jau antra para negaunu bilietu is tickets.lt? 🙁

  Reply
  • 2017-06-30 at 00:08
   Permalink

   Be abejo. Aš jau seniausiai būčiau parašęs tiek į Tickets.ee, tiek į Ukrainos avialinijas

   Reply
   • 2017-06-30 at 16:48
    Permalink

    Prisijungiau prie tickets.lt, pasirodo jau senai suteiktas bilietas. Bet emeilu negavau (kazkaip isivaizdavau, kad juo atsius) tai suklaidino.

    Beje, esi skrides lyg is Ukrainos i LT marsrutu? Ar irgi sakai, kad visu tases tikrino? Tokiu atveju be prasmes daugiau nei leistina pigiu cigaru griztant isimest? 🙂

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.