Nerealu! Biznio klasės „Eurolines“ autobusų bilietai iš Vilniaus bei Kauno po visą Europą vos už 3 EUR! Už šią sumą galima nuvykti į Rygą, Taliną, Varšuvą, Gdanską, Poznanę, Berlyną, Frankfurtą, Kaliningradą ir daugelį kitų miestų!

Super naujiena! Tarptautinė Europos tolimųjų autobusų reisų bendrovė „Eurolines“ paskelbė naują akciją – biznio klasės autobusų bilietams kelionėms iš Vilniaus bei Kauno į daugelį Europos miestų tekainuoja 3 EUR už kelionę viena kryptimi. Kas įdomiausia, pigių bilietų galima įsigyti ir savaitgaliais bei švenčių dienomis (ko, kaip pvz, „Lux Express“ ar „Simple Express“ ankstesnių akcijų metu padaryti būna sunku). Už 3 EUR galima nuvykti į visą eilę Europos miestų: Rygą, Taliną, Varšuvą, Gdanską, Poznanę, Berlyną, Frankfurtą, Kaliningradą, Dortmundą, Kelną ir kt. Detalų miestų sąrašą galite pamatyti oficialiame akcijos puslapyje.
„Eurolines“ yra didžiausia Europos pervežimo bendrovė, turinti ~500 galinių stočių 25-iose Europos valstybėse ir Maroke. Tai nėra centralizuota bendrovė, o įvairių Europos susisiekimo bendrovių tinklas. Jam priklauso 32 bendrovės. Pavyzdžiui, Jungtinėje Karalystėje Eurolines yra administruojama bedrovės „National Express Group“, Airijoje – „Bus Éireann“, Lietuvoje – „Kautra“.
Kelionės metu galėsite mėgautis išskirtiniais „Eurolines Business Class“ autobusais ir jų teikiamais patogumais:
• Ypatingai patogios sėdynės
• Dar daugiau vietos kojoms
• Galimybė žiūrėti nemokamai filmus, klausytis muzikos, skaityti e-žurnalus media centre
• Nemokamas buteliukas šaltinio vandens “Žalia giria”
• Nemokamas bevielis internetas
• Elektros rozetė
• Kondicionavimo sistema
• Kiekviena sėdynė aprūpinta saugos diržu
• Švarus ir tvarkingas tualetasAkcijos laikotarpis: 2017.12.04-07 dienomis
Pigių kelionių laikotarpis: 2018 metų vasaris (didelis datų pasirinkimas)
Nuolaidos kodas:
Paskubėkite, pirkimo laikas ir vietų skaičius ribotas. Bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Pigius autobuso bilietus galite įsigyti oficialioje Eurolines svetainėje adresu: http://www.eurolines.lt/lt/. Susivedat dominančias kelionių datas, išvykimo, atvykimo miestus ir sekančiame žingsnyje Jums turi būti automatiškai pritaikyta atitinkama nuolaida bilietams. Bilietų po 3 EUR į Berlyną iš Kauno rezervacijos pavyzdys čia:

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.