Nerealiai! Tiesioginiai „RyanAir“ skrydžiai iš Vilniaus į Amaną, Jordanija – vos 30 EUR į abi puses!

Siūlome paskubėti įsigyti labai pigius tiesioginius bilietus „RyanAir“ skrydžiams iš Vilniaus į Jordanijos sostinę Amaną, nutolusį nuo Lietuvos per 2700 km! Pigiausi bilietai dabar kainuoja vos nuo 29,98 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Tai yra puiki galimybė norintiems apsilankyti Jordanijoje ir aplankyti didžiausią šalies pasididžiavimą ir stebuklą – Rausvąją dykumų legendą Petrą! Pagrindinė Jordanijos karalystės įžymybė – Petros miestas – yra tikrų tikriausias šedevras. Neveltui jis įtrauktas į naujai sudarytą Septynių pasaulio stebuklų sąrašą! Taipogi ši nuostabi Jordanijos vieta įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.
Petra – archeologinė vietovė Jordanijoje, garsėjanti akmens statulomis, išskaptuotomis uolose apie 200 m. pr. m. e. Tai pamirštas nabatėjų miestas, dar vadinamas raudonąja dykumų rože. Petra pribloškia. Koks retas kraštovaizdžio grožio ir architektūrinio meistriškumo derinys! Masyvūs reljefiniai kalnai su kanjonais, tarpekliais, uolų iškyšuliais tęsiasi daugybę kilometrų. Uolose iškalti nuostabūs rūmai ir labai daug laiptuotų takų, vedančių į aukštus statinius. Vienas geriausiai išsilaikiusių, į Petros pastatų – kapavietė, vadinama al Kaznė (iždas, lobynas). Pastato fasadas yra 40 m aukščio ir 26 m pločio, visas iškaltas iš uolos ir padalintas į du aukštus. Šiuo grožiu galima gėrėtis tik labai trumpą laiko tarpą – anksti ryte, kuomet saulė kildama pilnai apšviečia visą pastatą. Jau po 20 minučių nuo uolos kraštų pradeda kristi vis ilgėjantys šešėliai, kurie saulei pakilus galutinai apgaubia šį nuostabų vaizdą.
Petros iždinės vaizdas anksti ryte:
Petra
Žinoma, Jordanija garsi ne tik šiuo unikaliu akmeniniu miestu. Ji, kaip ir Izraelis, turi tiesioginį priėjimą prie kito gamtos stebuklo – vis senkančios Negyvosios jūros. O kur dar nesibaigiantys smėlynai, įvairiausi kanjonai bei įspūdingi nacionaliniai parkai?
Pigių bilietų į Amaną datos: 2019 metų gruodis (tėra dvi datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Amanas-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/. Pigiausi skrydžiai į Jordaniją kainuoja vos nuo 29,98 EUR į abi puses. Datų pasirinkimas nėra didelis, tad vertėtų paskubėti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „RyanAir“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

5 thoughts on “Nerealiai! Tiesioginiai „RyanAir“ skrydžiai iš Vilniaus į Amaną, Jordanija – vos 30 EUR į abi puses!

 • 2018-02-23 at 11:54
  Permalink

  Įdomi nauja kryptis iš Lietuvos.
  Gal žinote, kokia situacija su vizomis? Ar įmanoma gauti oro uoste, ar reikia iš anksto kreiptis į kurią nors artimiausią Jordanijos ambasadą (Lietuvoje tokios, kiek žinau, nėra)? Skaičiau keleto lietuvių kelionių įspūdžius, kai pigiausias būdas buvo skristi į Izraelį ir keltis per sieną, tai vizas gaudavo, kaip rašo, pasienyje, tai gal ir lėktuvu atskridus, oro uoste kažkur susitvarkyt vizą įmanoma?

  Reply
  • 2018-02-23 at 12:57
   Permalink

   Vizą galima įsigyti atskridus oro uoste. Jos kaina – 40 JOD (Jordanijos dinarų). Apmokėti galima tik vietine valiuta, eurai ar doleriai netiks. Jordanijos dinarus reikia būti išsikeitus arba prieš kelionę, arba yra specialus bankomatas oro uoste kaip tik prieš pasų kontrolę. Tiesa, pinigų išgryninimas ten kainuoja 7 USD. Viską sudėjus, gaunasi kažkur 47-48 EUR už vienkartinę Jordanijos vizą oro uoste.

   Reply
 • 2018-02-27 at 18:41
  Permalink

  Jeigu planuojate keliauti po Jordaniją, verta įsigyti jordanpass. Įskaičiuota viza, 40 populiariausių objektų lankymas, įstaitant ir Petrą. Tiesa jį reikia įsigyti online ir jau turėti nuskridus, sąlyga, kad pasiliksite Jordanijoj 4 naktims. Mes patys tą išbandėm, viskas veikia puikiai, nors prieš kelionę stipriai nerimavome. Nuoroda: https://www.jordanpass.jo/Contents/What_is_Jordan_Pass.aspx

  Reply
  • 2018-02-27 at 20:01
   Permalink

   Geras, apie tokį variantą net nebuvau girdėjęs. Labai dėkui už pasidalinimą informacija!

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.