Neblogai! Pigūs bilietai su “Turkish Airlines” iš Vilniaus į Balio salą, Indonezija – tik nuo 524 EUR!

Įdomus pasiūlymas Balio salos mylėtojams ir gerbėjams! „Turkish Airlines“, kuri neseniai penktą kartą iš eilės buvo išrinkta geriausia Europos aviakompanija, pasiūlė labai pigius bilietus iš Vilniaus (galima analogišką kelionę susikombinuoti ir iš Rygos) į tolimąjį ir egzotiškąjį Indonezijos “perlą” – Balio salą. Pigiausi bilietai dabar tekainuoja vos nuo 524 EUR už kelionę į abi puses! Į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 30 kg, ir nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžio metu. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Kaip ir visi „Turkish Airlines“ skrydžiai, kelionė būtų vykdoma su trumpu persėdimu didžiausiame Turkijos mieste – Stambule bei Singapūre.
Balio sala yra tik nedidelis lopinėlis vienos didžiausių pasaulio valstybių – Indonezijos – žemėlapyje, tačiau tai labiausiai lankoma turistų Indonezijos sala. Dažniausiai ji pritraukia “laukinio” turizmo gerbėjus, nuotykių ieškotojus. Balis vadinamas įvairiausiais vardais – tūkstančio dievų, tūkstančio šventyklų, meilės sala arba tiesiog rojumi. Kiekvienas atvykėlis iš karto suvokia, jog pakliuvo į “kitokio” pasaulio erdvę: ypatingos kitokios gamtos, kultūros, gyvenimo būdo. Gali visa tai tyrinėti, stebėtis, grožėtis ir ilsėtis.
Pigių bilietų į Balį laikotarpis: 2017 metų kovas-lapkritis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Stambulas-Singapūras-Balio sala-Singapūras-Stambulas-Vilnius
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Balis-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje trumpesniam laikotarpiui išvykstant prieš Velykas:

Jei manote, kad 10 dienų kelionė per trumpa, lengvai galima susidėlioti ir ilgesnę – spausti čia:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Balį su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame 5 naktų net 3* turinčio „RedDoorz Plus“ viešbučio variantą pačiame Kutos mieste, netoli oro uosto, kurio įvertinimas Booking.com svetainėje siekia net 8,3 balo! 5 nakvynės dviviečiame kambaryje tekainuoja vos 67 EUR arba 13,40 EUR/para dviems žmonėms (WOW, kokia kaina!). Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:

Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Balio saloje. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “Neblogai! Pigūs bilietai su “Turkish Airlines” iš Vilniaus į Balio salą, Indonezija – tik nuo 524 EUR!

 • 2017-03-03 at 15:28
  Permalink

  per liuciu sezona keliauti? Ir tik 8 dienom i Indonezija? 🙂

  Reply
  • 2017-03-03 at 19:25
   Permalink

   Balandis – tikrai ne liūčių mėnuo, pasidomėkit prieš rašydama. Netinka 8 dienos? Susidėliokite kad ir mėnesio kelionę, variantų pakankamai daug. Išvykimo datų – taip pat daugiau nei pakankamai. 😉

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.