Labai pigu! Pigūs bilietai iš Frankfurto į Las Vegasą – tik 253 EUR į abi puses!

Super kaina skrydžiams iš Frankfurto per Londoną į visame pasaulyje žinomą azartinių lošimų sostinę ir didžiųjų nuodėmių miestą – Las Vegasą! Las Vegasą galima mylėti arba jo nekęsti. Vieni jį vadina pragaru Žemėje, kiti mėgaujasi teikiamais malonumais. Vienaip ar kitaip – nei šventieji, nei nuodėmingieji nelieka abejingi. Dieną miegantis miestas, savo tikrąjį veidą atskleidžia naktį. Svaigina daugybe šviesų, plakatų, garsų ir kvapų, renginių. Gatvėje gali nusipirkti bilietų, gėrimų, net moterų. Viešbučio kazino išlošti sėkmę arba pralošti gyvenimą. Pasirodymo salėse ganyti akis į garsiausius šou pasaulio atstovus. Aplink plevėsuoja keistas jausmas, jog čia bet kas gali būti milijonieriumi. Las Vegase visko tiek daug, kad kiekvieną čia atsidūrusį pirmą kartą iš pradžių ištinka lengvas šokas. Šviesos, spalvos, garsas, minios žmonių, kurių akyse – azartas, rizika, ir adrenalinas. Nuo kopijų Las Vegase gali susisukti galva. Nukopijuota viskas, kas yra įdomaus pasaulyje – miestai, pastatai, vietos, netgi filmų personažai. Ir tik išvykęs iš šio siautulingo miesto, pradedi galvoti – ar tai buvo sapnas, ar realybė?
Dabar pamatyti ir pajusti šį miražą dykumoje gali kiekvienas. Ypač, kai tokias puikias skrydžių kainas pasiūlė „Oneworld“ avialinijų aljansas, vienijantis tokias oro linijų bendroves kaip „Iberia“, „American Airlines“, „British Airways“, „Malaysia Airlines“ ir dar visą eilę oro linijų bendrovių. Visi skrydžiai – jungiamieji, su persėdimais Londone. Į bilietų kainą įskaičiuotas rankinis bagažas bei maistas ir gėrimai skrydžių metu. Frankfurtą iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima pasiekti „RyanAir“ oro linijų bendrovės lėktuvais arba pasinaudojus pigiais tarptautiniais autobusų maršrutų reisais.
Pigių bilietų laikotarpis: 2019 metų spalis-2020 metų balandis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Frankfurtas-Londonas-Las Vegasas-Londonas-FrankfurtasPigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai į Las Vegasą su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Las Vegasą su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame 7 naktų 3* „Oasis at Gold Spike“ viešbučio variantą pačiame Las Vegaso centre, kurio įvertinimas Booking.com svetainėje siekia net 7,8 balo! Viešbutis įsikūręs vos už 3 minučių kelio pėsčiomis nuo „Fremont Street Experience“ pramogų parko. Čia yra lauko baseinas ir unikalūs numeriai, kuriuose veikia nemokamas belaidis internetas. 7 nakvynės dviviečiame kambaryje kainuoja tik 195 EUR arba 27,85 EUR/para dviems žmonėms. Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir lietuvišku aprašymu:
gold_spike
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Las Vegase. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.