Kontaktai

KontaktaiSu mumis galite susiekti šiais būdais:

Facebook: facebook
Email: info@pigusbilietai.lt

Tel.: 8-677 57777 (bilietų neparduodame, tik konsultuojame puslapyje skelbtų naujienų klausimais. Jei domina individuali pigių bilietų paieška Jūsų norima kryptimi – užklausas prašome siųsti elektroniniu paštu, nes telefonu tikrai padėti negalėsime)

Užklausos dėl individualios bilietų paieškos:

Užklausas dėl pigių bilietų individualių paieškų pageidaujame gauti tik elektroniniu paštu. 

Būtų gerai, jei rašydami užklausą iškart nurodytumėte:

1. Preliminarią kelionės pradžios datą (ar jos intervalą)
2. Kelionės trukmę, apytikslią kryptį (ar kryptis), keliaujančių žmonių kiekį
3. Išvykimo miestą (-us). Pažymime, kad iš Vilniaus ar Kauno oro uostų galime surasti pigius skrydžius po Europą. Skrendant į kitus žemynus galimybė rasti labai pigius bilietus iš Lietuvos – menka. Rekomenduojame išplėsti išvykimo oro uostų sąrašą įtraukiant bent jau aplinkinių valstybių sostines, t.y. Rygą, Varšuvą, Minską ir pan. Taipogi ieškant geriausios bilietų kainos patariame pridėti ir tolimesnius, iš Lietuvos tiesioginiais „RyanAir“ ar „Wizz Air“ pigių skrydžių bendrovių lėktuvais pigiai ir patogiai pasiekiamus oro uostus, tokius kaip Oslas, Stokholmas, Berlynas, Frankfurtas, Kopenhaga ir pan. Šansai surasti pigius bilietus už pačią geriausią kainą turint tokią išvykimo miestų pasirinkimo laisvę smarkiai išauga.
4. Būtinai prašome nurodyti ir apytikslią bilietų kainą, kurios Jūs tikitės/ji Jus tenkintų kaip potencialų pirkėją Jūsų norima keliauti kryptimi. Sunku apsispręsti ir nustatyti bilietų sumą? Visada galite pasinaudoti puslapyje veikiančia paieška, kad galėtumėte palyginti mūsų jau anksčiau rastas pigių bilietų akcijas, kurios buvo publikuotos mūsų svetainėje.
5. Galite paminėti ir kitus Jums svarbius kelionės aspektus, kaip pvz.: kad kelionė būtų su ne daugiau 1-2 persėdimais arba nurodyti avialinijų prioritetus, su kuriomis norėtumėte (ar nenorėtumėte) skristi.

Ačiū iš anksto! (wishuluck)

Kita svarbi informacija:

Mes neatstovaujame jokios kelionių agentūros, jokios bilietų platinimo agentūros ir pan. Mes neatstovaujame taipogi nei avialinijų, nei autobusų bendrovių interesų, todėl negalime kontroliuoti ir užtikrinti oficialių vežėjų ir oro linijų puslapiuose esančių akcijų, pasiūlymų bei sklandžios jų svetainių veiklos (ypač akcijų metu, kuomet žmonių srautai būna labai išaugę). Mes ieškome pigių bilietų pasiūlymų, juos skelbiame ir dalinamės su kiekvienu apsilankančiu mūsų svetainėje, taipogi skatiname ir mokome žmones kaip planuotis keliones savarankiškai bei keliauti kaip įmanoma pigiau, kaip įsigyti skrydžių bilietus, viešbučius be tarpininkų, nemokant didelių antkainių įvairioms agentūroms ir UAB`ams! Mes neišrašome sąskaitų, negalime rezervuoti bilietų, mūsų pasiūlymai yra momentiniai, kuriais arba spėjate pasinaudoti, arba ne. Kaip jau esame nurodę „Patarimų“ skiltyje – retai būna taip, kad pigiausi ir pačia geriausia kaina bilietai išsilaiko iki sekančios dienos. Akcijiniai bilietai „tirpsta“ greitai ir jų daug paprastai nebūna. Tad mūsų svetainėje skelbiamos kainos galioja įrašo paskelbimo metu ir jei jau už 2 valandų ar netgi 20 minučių Jums rodo kitą, didesnę kainą – gaila, bet Jums tiesiog nepasisekė – kiti buvo greitesni ir pigiausius bilietus jau išpirko, ko pasekoje pakito ir pasiūlyme skelbtos kainos.

Pigus_Bilietai_tropic