Kainos rekordas! Neįtikėtinai pigūs „RyanAir“ skrydžiai iš Vilniaus į Maltą – tik 20 EUR į abi puses!

Skubame pasidalinti dar viena neįtikėtina naujiena apie pigius bilietus iš Vilniaus į Maltą, svetimšalius pakerintį Viduržiemio jūros perlą, nutolusį nuo Lietuvos per 2200 km. Sukombinavus 4 „RyanAir“ skrydžius nuvykti iš Vilniaus į šią salą galima vos už 20 EUR! Į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Malta – tai septynių salų akmeninė tvirtovė, kuri nepalieka abejingo nei vieno čia apsilankiusio turisto. Nors Maltai priklauso net 7 salos, tačiau ne visos iš jų yra gyvenamos. Maltos ir Gozo salose gyvena žmonės, Komino saloje yra tik vienas viešbutis, o visos kitos salos yra labai mažos ir negyvenamos. Žymiausias Maltoje, o tiksliau, Gozo saloje, buvo gamtos stebuklas – „žydrasis langas“, kurio, deja, jau nebepamatysime niekada. Ši natūraliai susiformavusi uolienų arka, kurios aukštis siekė net 50 metrų, 2017 metų kovo mėnesį sugriuvo – plačiau čia. Šis gamtos stebuklas buvo viena iš priežasčių, kodėl Maltą reikėjo aplankyti greitai – buvo manoma (apie tai rašėme ankstesniuose pasiūlymuose apie Maltą), kad arka per kelis metus gali išnykti, kadangi ji trupa ir yra pavojingos būsenos, kas, beje, ir atsitiko. Taipogi Maltoje galite aptikti Žydrąją lagūną – tikrą rojaus kampelį. Siauroje įlankoje, šalia Komino salos įsitaisiusi Žydroji lagūna – tai vienas iš geriausių paplūdimių Maltoje. Turistų akis džiugina ryškiai žydras, nepaprastai skaidrus vanduo. Tai rami, sekli ir labai graži vieta tingiam pasimėgavimui kaitria Maltos saule.
Didysis Maltos pasididžiavimas – „Žydrasis langas“, kurio jau nepamatysime niekada
Malta1
Geriausias Maltos paplūdimys – „Žydroji lagūna“
Malta2
Pigių bilietų į Maltą datos: 2019 metų vasaris (tėra viena data už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Niurnbergas-Malta-Kelnas-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)Skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvais. Vykstant į priekį Jūsų lauktų ilgas persėdimas Niurnberge, kurį galima lengvai išnaudoti pažinčiai su dar vienu Vokietijos miestu. Bilietus į kiekvieną skrydį galite įsigyti oficialioje pigių skrydžių bendrovės svetainėje: http://www.ryanair.com/ arba tiesiog susisiekti su mumis ir mes nupirksime. Bendra 4 skrydžių suma į Maltą kainuoja vos 20,00 EUR už kelionę į abi puses. Rezervacijos pavyzdys čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada neesate pirkę bilietų per „RyanAir“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis!
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame 7 naktų nakvynės variantą Maltoje, netoli pajūrio alėjos ir autobusų stoties Budžiboje „Relax Inn Hotel“ viešbutyje, kurio įvertinimas Booking.com svetainėje siekia net 7,3 balo! Dviviečio kambario nuoma šiame viešbutyje 7 paroms kainuoja kainuoja tik 199 EUR arba vos 28,42 EUR/para dviems žmonėms. Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
RelaxInn
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Maltoje. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.