Įdomu: iš Kauno per Kopenhagą į Majamį, JAV – vos už 278 EUR į abi puses!

Vertas dėmesio pasiūlymas norintiems nuvykti į blizgančią nuodėmingų pramogų sostinę – Majamį! Islandijos mažų sąnaudų oro linijų bendrovė „WOW Air“ pasiūlė pigius, vos 258 EUR kainuojančius, bilietus iš Danijos sostinės į garsųjį Floridos didmiestį ir kurortą. Visi skrydžiai – jungiamieji, su persėdimais avialinijų bazėje Reikjaviko mieste. Deja, bet į pigių bilietų kainą įskaičiuotas tik rankinis bagažas. Norėdami pasiimti su savim registruojamą lagaminą, reikės už jį papildomai susimokėti ~35 EUR už kelionę į vieną pusę. Įdomiausia pasiūlymo dalis yra ta, kad prie šių pigių „WOW Air“ skrydžių tiesiog idealiai galima prikombinuoti tiesioginius ir patogius „RyanAir“ skrydžius iš Kauno į Kopenhagą, kurių kaina vos 20 EUR į abi puses. Sudėję abiejų avialinijų bilietus gauname kombinuotą kelionės paketą už vos 278 EUR! Reikia pripažinti, kad tai – tiesiog nerealiai pigi galimybė nuvykti į garsųjį Majamį!
Ma­ja­mis pir­miau­siai gar­sė­ja ge­ru oru, pa­lmė­mis, nesibaigiančiais pa­plū­di­miais ir begaline prabanga. Milijoniniai namai su privačiais teniso kortais ir milžiniškais baseinais, kurių kiemuose stovi naujutėliai „Aston Martin“, „Rolls Royce“, ir „Lamborghini“ – čia jokia egzotika, o prabangūs naktiniai klubai lenkia Vakarų Holivudą ir Niujorką. Viso pasaulio pramogų ir kino žvaigždės mielai leidžia laiką šiame Lotynų Amerikos dvasia alsuojančiame didmiestyje. Nuo vienos didžiausių Holivudo išpuikėlių Jennifer Lopez iki rusų popmuzikos legendos Alos Pugačiovos bei jos dukters Kristinos Orbakaitės – Majamyje knibžda žvaigždžių, panorusių atsikvėpti nuo streso nepriekaištinguose paplūdimiuose bei pasislėpti nuo smalsių akių kruopščiai išpuoselėtuose soduose ir palmių giraitėse. Dabar už tikrai nedidelę sumą tarp Majamio garsenybių galite įsimaišyti ir Jūs!
Pigių bilietų į Majamį laikotarpis: 2017 metų lapkritis-gruodis (datų pasirinkimas nėra didelis)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Kopenhaga-Kaunas bei atskiras segmentas Kopenhaga-Reikjavikas-Majamis-Reikjavikas-KopenhagaKaip jau minėjome, tai būtų kombinuota kelionė. Svarbiausia įsigyti akcijinius bilietus iš Kopenhagos į Majamį – spauskite tiesiog šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Kopenhaga-Majamis-Kopenhaga su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Įsigijus šiuos bilietus tereikia nusipirkti „RyanAir“ aviakompanijos bilietus tiesioginiams skrydžiams iš Kauno į Kopenhagą, kurie šiandien kainuoja vos 20 EUR už kelionę į abi puses – spausti čia:

Štai ir viskas – kombinuotos kelionės paketas baigtas. Bilietai iš Kauno per Kopenhagą į Majamį tekainuoja juokingus 278 EUR! Kandagi pigių bilietų pasirinkimas nėra didelis, susidomėjusiems siūlytumėme paskubėti. Jei nepavyksta Jums patiems susirasti pigius kelionės variantus – galime tai padaryti už Jus! Esant poreikiui, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Kopenhagą į Majamį su grįžimu atgal!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame 5 naktų 3* „Habitat Residence Apartment Hotel“ viešbučio variantą pačiame Majamio centre, vos 15 min kelio nuo garsiojo Miami Beach, kurio įvertinimas Booking.com svetainėje siekia net 7,7 balo! Viešbutyje yra baseinas, treniruoklių salė bei barbekiu kiemelis, o 5 naktų viešnagė triviečiame kambaryje kainuoja tik 473 EUR arba 94,60 EUR/para trims žmonėms. Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir lietuvišku aprašymu:
Habitat_Residence
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Majamyje ar jo apylinkėse. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.