Įdomu ir labai pigu: iš Vilniaus per Madridą į Meksikos sostinę – vos nuo 455 EUR už kelionę į abi puses!

Meksika daugeliui žmonių asocijuojasi su tekila, kaktusais, aštrių prieskonių gausia virtuve ir pavojais. Jei visa tai norite pamatyti ir pajusti Jūs pats – šis pasiūlymas Jūsų nepaliks abejingais! Sukombinavus „RyanAir“ bei „Aeroméxico“ oro linijų bendrovių skrydžius iš Vilniaus nuskristi į Meksikos didžiausią miestą bei šalies sostinę – Meksiką – galima vos už 455 EUR! Pigūs skrydžių bilietai už tiesioginius skrydžius iš Madrido į galingų majų bei actekų civilizacijų palikimą saugojančią Meksiką tekainuoja vos nuo 375 EUR už kelionę į abi puses! Tokią super galimybę pigiai apsilankyti Meksikoje mums suteikia nacionalinės Meksikos avialinijos – „Aeroméxico“. Visi skrydžiai – tiesioginiai, o į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 23 kg bei maitinimas lėktuve kelionės metu. Prie šių bilietų prikombinavus „RyanAir“ tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Madridą ir atgal, gauname super pigų kombinuotos kelionės variantą už vos 455 EUR! Tiesa, grįžtant atgal dėl prasilenkiančių skrydžių laikų reiktų 2 naktis (arba pusantros dienos) praleisti įspūdingoje Ispanijos sostinėje, kas tikrai nėra blogai.
Meksikas – tai gyvas civilizacijų istorijos muziejus, kuriame randama virš 1400 architektūros ir istorijos paminklų, 10 archeologinių zonų pačiame mieste ir jo apylinkėse, virš 80 muziejų, dešimtys tautinių kūrybos centrų. Yra senovės piramidžių bei vienuolynų. Miestas įsikūręs maždaug 2240 m virš jūros lygio. Tai šalies pramonės, ekonomikos, kultūros centras. Meksikas buvo įkurtas senosios actekų sostinės vietoje. Šalies sostinė, kaip ir daugelis Meksikos miestų, skirstoma į kolonijas. Istoriškai miestas augo, prarydamas mažesnius apylinkių miestelius. Juos statę žmonės nepasižymėjo originalumu, suteikdami gatvėms vardus. Paprastai tai indėnų dievybių ir didvyrių vardai, žymių revoliucionierių, keleto rašytojų ir politikų vardai. Todėl dabartiniame didžiuliame Meksike vien Kuautemok (paskutinio actekų vado) pavadinimą turi per keturiasdešimt gatvių. Taigi, jeigu norite rasti gatvę nežinodami kolonijos, kurioje ji yra, pavadinimo, rizikuojate beviltiškai pasiklysti.
Pigių bilietų į Meksiką laikotarpis: 2018 metų rugpjūčio pabaiga-gruodis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: du atskiri skrydžių segmentai: Vilnius-Madridas-Vilnius bei Madridas-Meksikas-Madridas (tiesioginiai skrydžiai)
Kaip jau minėjome, tai būtų kombinuota kelionė. Svarbiausia įsigyti akcijinius bilietus iš Madrido į Meksiką bei atgal – spauskite tiesiog šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Įsigijus šiuos skrydžius, galime toliau dėlioti kelionę. Iš Vilniaus „RyanAir“ skrydžiai į Ispanijos sostinę kainuoja nepilnai 80 EUR į abi puses. Vykstant į priekį Madride reikės praleisti vos kelias valandas prieš tęsiant kelionę į Meksiką. Norėdami įsigyti „RyanAir“ bilietus spauskite čia:

Štai ir viskas. Turime kombinuotą kelionės variantą, kurios metu Jūs turėsite unikalią galimybę apsilankyti Meksikoje bei praleisti pusantros dienos Madride grįžtant už vos 455! Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Madridą į Meksiką su grįžimu atgal į Lietuvą! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.