Hitas! RyanAir pigūs bilietai į Boloniją iš Kauno – tik 29 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie rekordiškai pigius bilietus iš Kauno į seniausio Europos universiteto namus – Boloniją, per 1450 km nuo Lietuvos nutolusį Šiaurės Italijos miestą! Sukombinavus 4 atskirus „RyanAir“ skrydžius, į šį Šiaurės Italijos miestą galima nuvykti vos už 29,26 EUR!
Pulsuojantis gyvybe, kupinas studentų, mokslininkų ir menininkų bei neįtikėtinai keistų gatvės herojų – toks yra šis Italijos miestas. Nenuostabu, kodėl turistai iš viso pasaulio vaikosi pigių skrydžių – istorinis Bolonijos senamiestis yra vienas didžiausių ir įspūdingiausių planetoje. Mieste gausu viduramžių rūmų, bokštų, bažnyčių ir kitų kultūros paveldo objektų, viduramžių, renesanso, baroko stiliaus pastatų. Bolonija yra septintasis pagal gyventojų skaičių Italijos miestas, kuriame gyvena apie 370 tūkst. gyventojų.
Bolonijoje veikia vienintelis pasaulyje Ledų universitetas – „Carpigiani Gelato University”. Čia taip pat veikia 2012 m. atidarytas Ledų muziejus – „Gelato museum“, supažindinantis su ledų istorija, kultūra ir gamyba. Itališki ledai, arba gelato, yra svarbi itališkos kultūros dalis. Šalyje veikia per 36 tūkst. ledainių, taip vadinamų gelateria.
Pigių bilietų į Boloniją datos: 2016 metų kovas
Skrydžių segmentai: Kaunas-Kopenhaga-Bolonija-Kopenhaga-Kaunas
Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje: http://www.ryanair.com/. Reiktų įsigyti 4 atskirus skrydžius aukščiau nurodytais segmentais. Bendra skrydžių suma gaunasi 29,26 EUR! Pigių bilietų į Boloniją rezervacijos pavyzdys čia:
Pocoa9
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti RyanAir ir WizzAir svetainėse). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

One thought on “Hitas! RyanAir pigūs bilietai į Boloniją iš Kauno – tik 29 EUR į abi puses!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *