Geras! Rudenį pigūs bilietai į Tenerifę, Ispanija, iš Vilniaus – tik 90 EUR į abi puses!

Atsirado pigių bilietų spalio mėnesį iš Vilniaus nuvykti į Tenerifę, Ispanijai priklausančią amžinojo pavasario salą, didžiausią iš septynių Kanarų salų Atlanto vandenyne, įsikūrusią visai netoli Afrikos krantų ir nuo Lietuvos nutolusioje per 4400 km! Sukombinavus 4 „RyanAir“ bei „Wizz Air“ skrydžius nuskristi galima labai pigiai, nes 4 skrydžių bendra suma siekia vos 90 EUR už kelionę į abi puses, kas yra tikrai pigu žinant skrydžių kainas į Kanarų salas! Persėdimo laikai tarpiniuose oro uostuose nėra ilgi, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Tenerifė yra didžiausia ir unikaliausia iš visų septynių Kanarų salų Atlanto vandenyne. Iš visų salų, ji taip pat gausiausiai lankoma ir kasmet sulaukia daugiau nei penkių milijonų turistų! Tenerifė garsėja kontrastinga ir kartu įspūdinga gamta bei jos kūriniais, vienas iš jų – Teidės ugnikalnis, išsidėstęs pačiame salos centre. Šis ugnikalnis yra aukščiausias kalnas Atlanto vandenyne ir skiria salą į dvi dalis: šiaurinę, kuri yra drėgna bei turtinga savo augalija, ir pietvakarinę – saulėtą ir labai sausą. Pietinė dalis yra šiltesnė, todėl čia įsikūrę didžiausi ir žinomiausi salos kurortai, kuriuose siūlomos visos įmanomos pramogos turistams: unikalus ugnikalnių peizažas, vandens ir sausumos sportas, neįprasti vulkaninio tamsaus smėlio paplūdimiai, bei matyti nepakartojami kalnų vaizdai.
Tenerifė taipogi visiems pažįstama kaip „Amžinojo pavasario“, saulės sala. Oro temperatūra neženkliai svyruoja tiek paros metu, tiek keičiantis metų laikams. Vasarą čia oro temperatūra siekia apie 26-28 °C, o žiemą – apie 20-22 °C. Žiemos čia šiltos ir malonios, gali palynoti, tačiau šilumos ir saulės tikrai pakanka. Romantikos ieškotojas čia gali klaidžioti tarp bananų plantacijų, apirusių kolonijinių vilų ir kalkėmis baltintų kaimelių, o linksmybių mėgėjas gali kasnakt pasinerti į klubų ir diskotekų maratoną. Švelnus ir šiltas klimatas visus metus vilioja poilsiautojus į salą iš viso pasaulio. Pirmųjų salos gyventojų guančų kalboje Tenerifė reiškia „snieguotą kalną“. Tai duoklė nuostabiausiam salos gamtos kūriniui – Teidės ugnikalniui, stūksančiam salos centre. Aplink šią salą stūkso kalnų virtinės, o centre – gigantiškas 20 km skersmens, 3718 m aukščio, trečias pagal dydį pasaulyje Teidės vulkanas. Tai nepaprastai gražus gamtos kūrinys, kurio viršūnė, vadinama „sniego kepure“, senovės jūreiviams buvo tarsi kelrodė žvaigždė. Šis aukščiausias Ispanijos taškas yra natūrali kliūtis audringiems, drėgniems orams, atkeliaujantiems iš Vakarų Europos. Įspūdingas pakrantės uolas, snieguotas kalnų viršūnes keičia juodo ir geltono smėlio paplūdimiai, o vulkano lavos „mėnulio peizažą“ – vešliai apaugusios kalvos, beribės bananų plantacijos, puansetijų laukai, vynuogynai ir alyvmedžiai. Salos puošmena – Tenerifės nacionalinė gėlė, vadinama „Rojaus paukštės žiedu“. Ši vietovė – lyg magiškas rojus, viliojantis keliaujančias sielas.
Maska kaimelis Tenerifėje, įsikūręs šalia vaizdingo tarpeklio
Maska
Kalnų masyvas esantis salos viduryje lemia ekosistemos įvairovę, kuri gali nustebinti bet kurį turistą. Ypač gamtos kontrastai išryškėja žiemos mėnesiais, kai Jus galite degintis paplūdimyje grožėdamiesi snieguota Teidės viršūne nutolusia nuo pakrantės tik per kelias dešimtis kilometrų. Saloje nėra gėlo vandens šaltinių – upių, šaltinių, ežerų. Vienintelis gėlas vanduo – tai krituliai iš debesų, kurie kondensuojasi ant Teidės kalno, kylinčio 3718 m virš jūros lygio, šlaitų. Čia Jūsų laukia ramūs, šviesūs šiauriniai Tenerifės paplūdimiai, didingos, baltai švytinčios uolų viršūnės, senoviniai burlaiviai, Teidės ugnikalnis su sniego kepure, stebinančio grožio, fenomenalios prarajos, pvz, Pragaro bedugnė, subtropiniai slėniai ir pušynai, palmės, apkabinančios krantą iki pat horizonto, paplūdimiai su juodu smėliu, primenantys sapną, oazę ar miražą, keliai, pasipuošę žydinčiais migdolų medžiais, bananų plantacijos, didingas Log Gigantės skardis, į kurį dūžta vandenyno bangos.Pigių bilietų į Tenerifę laikotarpis: 2020 metų spalis (galimi keli, įvairios trukmės kelionių variantai)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Londonas-Tenerifė-Londonas-Vilnius
Skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ bei „Wizz Air“ pigių skrydžių bendrovių lėktuvais. Bilietus į kiekvieną skrydį galite įsigyti oficialiose „RyanAir“ http://www.ryanair.com/ bei „Wizz Air“ http://www.wizzair.com/ svetainėse arba parašyti mums ir mes galime Jums juos nupirkti! Bendra 4 skrydžių suma į Tenerifę iš Vilniaus yra vos 89,89 EUR! Rezervacijos pavyzdys pateiktas čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ bei „Wizz Air“ svetainėse). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame 3* atostogų viešbučio komplekso „Santa Barbara Golf and Ocean Club By Diamond Resorts“ įsikūrusio ant pačio vandenyno kranto nuomos variantą, kuriame 7 nakvynės atsieitų vos 331,00 EUR arba 47,29 EUR/para dviems žmonėms. Viešnagės metu galėsite leisti laiką architektūriniame sode ir žaidimų kambaryje, pasigėrėti nuostabiais Atlanto vandenyno vaizdais, apsilankyti naktiniame klube bei mėgautis kitomis pramogomis. Jaunieji svečiai laukiami jiems skirtame klube. Booking.com svetainėje lankytojai viešbutį vertinama net 8,7 balo! Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir lietuvišku aprašymu:
Santa_Barbara
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Tenerifės saloje. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

4 komentarų naujienoje “Geras! Rudenį pigūs bilietai į Tenerifę, Ispanija, iš Vilniaus – tik 90 EUR į abi puses!

 • 2019-01-12 at 08:34
  Permalink

  Sveiki,
  Ieškome nebrangių bilietų Vilnius/Kaunas – Tenerifė ir atgal (7 d).
  Laikotarpis lankstus – nuo kovo vidurio iki balandzio vidurio.
  Ačiū

  Reply
 • 2018-02-09 at 00:54
  Permalink

  Labas vakaras, norėčiau sužinoti kovo pabaigoje ar yra pigių skrydžių į Tenerifę. Norime skristi 4 asmenys

  Reply
 • 2017-08-17 at 02:01
  Permalink

  Ieškome pigių bilietų į Tenerifę. Tinkami laikotarpiai: 10.28-11.04 arba 12.26-01.06.
  2 suaugę, 3 vaikai ( 11m, 7m, 0,5m). Minimalus kelionės laikotarpis 7 dienos. Pageidautini skrydžiai iš Vilniaus/Kauno. Ar galėtumėte padėti įsigyti bilietus geriausia kaina?

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.