Fantastika! Gegužės mėnesį skrydžiai iš Vilniaus į Maroką – vos už 54,50 EUR į abi puses!

Tai – kol kas rekordinė bilietų kaina skrydžiams į Maroką kelionę pradedant ir baigiant Lietuvoje! Sukombinavus 3 „RyanAir“ bei „Wizz Air“ skrydžius nuskristi ten, kur karšta ir galima mėgautis Afrikinės saulės teikiamais malonumais, dabar kainuoja rekordiškai mažai – vos 54,50 EUR už skrydžius į abi puses! Kelionės pradžioje iš Vilniaus tiesioginiu „Wizz Air“ skrydžiu skristumėte iš Vilniaus į Agadirą, kuris nutolęs nuo Lietuvos per 3800 km. Atgal į Lietuvą grįžti turite dvi opcijas: arba skristi su persėdimu iš Feso per Londoną į Vilnių, arba skristi iš Tanžero per Briuselį atgal į sostinę. Mes pateiksime antrąjį kelionės variantą, nes persėdimo laikas Belgijoje bus dvigubai trumpesnis lyginant su Londonu.
Taigi, kelionės pradžioje Jūs atvyktumėte į Agadirą. Tai yra populiariausias Maroko kurortas, esantis Atlanto vandenyno pakrantėje, Suso slėnyje. 1960 – ųjų žemės drebėjimas praktiškai sunaikino miestą. Vienas didžiausių pasiekimų šiuolaikinio Maroko istorijoje – jis buvo pastatytas iš naujo. Dabar tai šiuolaikiškas, gyvas kurortinis miestas, kuriame yra daugybė viešbučių kompleksų, restoranų, naktinių klubų, plačių promenadų ir žydinčių sodų. Čia oras visada prisigėręs pinijų, eukaliptų ir tamariskų aromato. Tai turizmo ir poilsio centras, su išvystytu uostu ir šiuolaikišku oro uostu. Visame pasaulyje žinomas platus Agadiro paplūdimys driekiasi daugiau nei 6 km. Nuo senovinės XVI amžiaus Kazbos (tvirtovės) atsiveria neįtikėtinas vaizdas į didingą Atlaso masyvą. Klimatas čia sausas, o oro temperatūra dėl vandenyno brizo niekada nebūna aukštesnė nei +28 С.
Daugelis keliautojų kelionę po Maroką pradeda ir nuo Tanžero oro uosto – kultūrų ir žemynų kryžkelės. Iš pradžių Tanžeras gali pasirodyti ne itin vertas dėmesio ilgiau sustoti. Bet iš tiesų šiame mieste galima pajusti menišką hipišką Maroko dvasią. Tanžero legendinėse kavinėse „Café Hafa“ ir „Baba Bar“ lankėsi ir įkvėpimo sėmėsi įvairūs pasaulio artistai bei muzikantai. Šalia Tanžero esantys paplūdimiai ir Heraklio (Hercules) uolos, kurių forma primena Afrikos žemėlapį, taip pat verti dėmesio. Pusvalandis kelio traukiniu iš Tanžero ir pasieki Asilah miestelį – vieną gražiausių Maroko kurortų. Šis miestukas dar ne toks turistinis, bet visiškai užgniaužia kvapą savo grožiu. O kur dar ir Saharos dykuma, ir Atlaso kalnai, ir tankiai siauromis gatvelėmis išvagoti miestų kvartalai – medinos, dienomis pavirstančios į spalvingas ir triukšmingas turgavietes, kuriose galima nusipirkti beveik visko – nuo kvapniausių prieskonių ir tradicinės mėtų arbatos, alyvuogių, granatų, apelsinų iki rankų darbo kilimų, sidabro ar odos gaminių. O taip pat atviri, šilti ir draugiški žmonės ir lyg iš niekur išdygstantys, bet “visur ir visada galintys pagelbėti” gidai bei padėjėjai.Pigių bilietų į Maroką datos: 2018 metų gegužė (tėra kelios datos už šią sumą)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Agadiras bei grįžimas Tanžeras-Briuselis-Vilnius
Skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ bei „Wizz Air“ pigių skrydžių bendrovių lėktuvais. Skrydis į priekį būtų tiesioginis, o iš Maroko į Lietuvą grįžtumėte per Briuselį. Sudėjus visų 3 bilietų kainas, gauname fantastišką kainą už 2 savaičių kelionę (laiką galima keisti) į Afriką! Pirmiausiai mums bus reikalingas „Wizz Air“ tiesioginis skrydis už 17,49 EUR iš Vilniaus į Agadirą. Už šią kainą bilietų yra įvairiomis datomis, kurias galite pamatyti ir nusipirkti bilietus oficialioje „Wizz Air“ svetainėje adresu http://www.wizzair.com/. Mes parinkome išvykimą gegužės 16 dieną:

Ir štai, vos už 17,50 EUR mes jau esame Maroke. Kaip jau minėjau, atgal grįžti galime tiek iš Tanžero, tiek iš Feso. Mes parinkome grįžimą iš Tanžero per Briuselį, nes Belgijoje persėdimo laikas dvigubai trumpesnis, nei būtų skrendama iš Feso per Londoną. Abu skrydžiai iš Tanžero į Briuselį bei iš Briuselio į Vilnių būtų vykdomi „RyanAir“ pigių skrydžių kompanijos lėktuvais. Bilietus į kiekvieną skrydį galite įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu http://www.ryanair.com/. Skrydžių pavyzdžiai:

Štai ir viskas – turime kombinuotą 3 skrydžių kelionės variantą į Maroką vos už 54,50 EUR, kas yra tiesiog nuostabi kaina! Žinoma, Jums papildomai dar kainuos ir parvažiavimas tarp Agadiro ir Tanžero, bet tikrai nerekomenduojame sėsti į traukinį ar autobusą ir leistis tiesiai iš taško A į tašką B. Tarp šių dviejų miestų yra didelis, virš 700 km atstumas, kurį galima pravažiuoti su daugybe įdomių, savitų ir nepakartojamų sustojimų aplankant Marakešą, Kasablanką ir, galbūt, kitas Jums įdomias vietas! Jei Jums reikalingas kelionės planas ar reikia pagalbos nuperkant bilietus bei parenkant viešbučius – parašykite mums! Primename, kad kelionės datas ir kelionės trukmę galima keisti, nes tai būtų savarankiška ir tik nuo Jūsų pageidavimų priklausoma kelionė!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.