Eurotripas arba trys viename: aplankykite Barseloną, Gran Kanariją bei Kiolną vienos kelionės metu! Visų reikalingų bilietų kaina – vos 60 EUR!

Ieškantiems nuotykių ir norintiems kuo daugiau pamatyti, sudėliojome puikų kelionės variantą, kurios metu galėsite aplankyti visada sugebančią kuo nustebinti Katalonijos sostinę – Barseloną, garsiąją ir nuostabiais gamtos vaizdais pakerinčią Gran Kanariją bei vieną seniausių Vokietijos miestų – Kelną. Individualiai pagal kiekvieno norus galite pasirinkti norimų praleisti dienų skaičių kiekvienoje šių vietų – nuo to galutinė kelionės kaina arba nesikeičia, arba keičiasi labai nežymiai. Sukombinavus 4 „RyanAir“ skrydžius gauname labai puikią bilietų kainą – už vos 59,96 EUR už tiesioginius skrydžius tarp minėtųjų miestų. Tokia kelionė tikrai ilgam įstrigs į Jūsų atmintį ir suteiks daug naujų pojūčių.
Kelionės pagrindinis akcentas – Gran Kanarijos sala, kuri lyg didžiulis kalnas, savo forma primenanti kūgį su daugybe užgesusių kraterių ir gilių skardžių, nuo pat viršūnės besileidžiančių tiesiai į vandenyną. Tokį įspūdį apvalios formos salai suteikia jos geografiniame centre esanti 2000 m aukščio Pico de Las Nieves viršukalnė. Centrinė viršukalnė, besidriekianti nuo šiaurės vakarų į pietryčius, salą dalina į saulėtus pietus ir drėgną šiaurę. Per vieną dieną iš karšto dykvietės paplūdimio galima nužingsniuoti į centrinę salos dalį, kirsti subtropinius miškus ir įveikti kalnų viršūnes, kurias kartais padengia sniegas.Pigių bilietų datos: 2018 metų lapkričio pabaiga-gruodis (galimi įvairios trukmės kelionės variantai)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Barselona-Gran Kanarija-Kiolnas-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)
Skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvais. Bilietus į kiekvieną skrydį atskirai galite įsigyti oficialioje pigių skrydžių bendrovės svetainėje: http://www.ryanair.com/ arba ant mūsų nuorodų prie kiekvieno skrydžio. Rezervacijos pavyzdys už 59,96 EUR čia:
1. Kelionę pradedame pigiu tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus į Barseloną už 16,99 EUR – bilietus galima nusipirkti paspaudus čia:

2. Praleidžiame Barselonoje vieną ar daugiau dienų ir vėliau iš jos tiesioginiu reisu už 12,99 EUR skrendame tiesiai į Gran Kanarija – spausti čia:
3. Iš Gran Kanarijos už 19,99 EUR sumą grįžtame į Vokietija – spausti čia:

4. Praleidą vieną ar kelias dienas Kiolne grįžtame atgal į Vilnių – spausti čia:

Štai ir viskas – turite puikų kelionės variantą vos už 60 EUR. Papildomai primename, kad tai yra tik mūsų komandos sudėliotas kelionės planas su pavyzdinėmis datomis. Galimi įvairūs kelionės trukmės variantai (galima keisti ir kelionės lankomų vietų seką, ir, galbūt, įtraukti kitas Jums įdomias vietas). Datų pasirinkimas didelis ir kiekvienas norintis gali susidėlioti sau tinkantį kelionės maršrutą! Jei nepavyksta ar turite klausimų – visuomet galite kreiptis į mus. Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Vilniaus per Barseloną į Gran Kanarijos salą su grįžimu atgal namo!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.