Ecolines autobusų bilietai į Varšuvą bei Bialystoką iš Vilniaus ir Kauno – vos po 2 EUR!

Tarptautinių pervežimų bendrovė „Ecolines“, kuri specializuojasi pervežti keleivius Pabaltyje, Vidurio bei Rytų Europos regionuose, paskelbė naują savo akciją! Bilietai maršrutu Vilnius-Kaunas-Bialystokas-Varšuva-Bialystokas-Kaunas-Vilnius kainuoja vos po 9 zlotus (2,10 EUR) į vieną pusę!!! Susidomėjusiems siūlome paskubėti, nes pigių bilietų skaičius yra ribotas ir bilietai nyksta tiesiog akyse (ypač savaitgaliais)!!!
Akcijos laikotarpis: iki 2017.10.29 d.
Pigių kelionių laikotarpis: 2017.12.07 – 2017.12.15 bei 2018.01.15 – 2018.01.28
Nuolaidos kodas:
Suteikiamos nuolaidos šiems autobusų maršrutams:
Vilnius – Bialystokas – Varšuva (bilietų kainos prasideda nuo 9 zlotų (2,10 EUR!))
Kaunas – Bialystokas – Varšuva (bilietų kainos prasideda nuo 9 zlotų (2,10 EUR!))
Varšuva – Bialystokas – Vilnius (bilietų kainos prasideda nuo 9 zlotų (2,10 EUR!))
Varšuva – Bialystokas – Kaunas (bilietų kainos prasideda nuo 9 zlotų (2,10 EUR!))Pigius autobuso bilietus galite įsigyti lenkiškoje Ecolines svetainės versijoje: https://ecolines.net/pl/pl. Susivedat dominančias kelionių datas, išvykimo ir atvykimo miestus ir sekančiame žingsnyje Jums turi būti automatiškai pritaikyta atitinkama nuolaida bilietams. Rezervacijos pavyzdžiai su jau pritaikytomis nuolaidomis bilietams čia:

Papildomai primename, kad kelionė šiais moderniais autobusais – neprailgsta. Kiekviename autobuse yra:
Individualūs planšetiniai kompiuteriai (internetas, muzika, filmai, žaidimai)
Nemokamas belaidis internetas (WiFi)
Elektros lizdai kiekvienai sėdynei (220 V)
Nemokama kava, arbata
Patogios autobuso sėdynės ir daugiau vietos kojoms
Nemokamai galima vežtis iki 3 lagaminų
Oro kondicionierius

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Primename, kad mūsų puslapio lankytojams galime pasiūlyti -10% nuolaidos kodą bet kokiai viešbučio rezervacijai per Booking.com sistemą. Jums tereikia savo kelionėje būsimą viešbutį rezervuoti per šią mūsų Booking.com nuorodą ir po apsistojimo bet kuriame pasaulio viešbutyje Jums į kortelę bus grąžinta 10% dydžio suma nuo Jūsų viešbučio rezervacijos. Puiki proga sutaupyti!
P.S. Nuolaida taikoma tik vienai rezervacijai iš vienos Booking.com paskyros. Todėl jei kelionės metu rezervuosite daugiau nei kelis viešbučius, per mūsų pateiktą nuorodą arba rezervuokite brangiausią viešbutį, arba atlikite kelias rezervacijas iš skirtingų paskyrų.


Booking.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *